zoom_in

Topper Visco - materac nawierzchniowy masujący 8 cm

297,00 zł
Brutto


Materac wykonany z nowoczesnej pianki w technologii wysokociśnieniowej o wysokiej gęstości. Produkt najwyższej jakości gwarantujący wysoki komfort użytkowania. Z biegiem czasu nie traci na właściwości.  

Rozmiar

 

Budowa: 

Pokrowiec Comfort - pikowany włóknem klimatyzującym, antyalergiczny z atestem antypilingowym (miły w dotyku i łatwy do utrzymania w czystości). Pokrowiec posiada zamek błyskawiczny, dzięki czemu można go prać w temperaturze aż 60 stopni. 

-Elastyczne gumki - dzięki wysokiej elastyczności pozwalają na dopasowanie do każdej grubości materaca oraz zapobiegają jego przesunięciu.

-Warstwa masująca VISCO - wykonan z pianki elastycznej/masującej zapewnia bardzo wysoki komfort użytkowania oraz prawidłowy głęboki sen- Grubość 4 cm.

-Pianka poliuretanowa T30 - ze względu na wysoką gęstość, pianka jest bardzo elastyczna i wytrzymała oraz zapewnia wieloletnie użytkowanie bez utraty właściwości - Grubość 4 cm.

Do klejenia użyto naturalnego kleju wodnego, który jest bez zapachowy, aż 80% to naturalne składniki (woda i mleczko z drzewa kauczukowego).

Wysokość 8 cm.

Gwarancja 2 lata.

Oferujemy w pełni wartościowy produkt wykonany w POLSCE z POLSKICH produktów co potwierdzają nasze certyfikaty surowców.

 Materac nawierzchniowy 140x200 Visco Topper 8 cm Szerokość materaca 140 cm

988 Przedmioty

Może Ci Się Spodobać...