Prestige Masaż 26cm 80x200 HyperElastic Materac kieszeniowy

Materac kieszeniowy 26 cm HyperElastic Prestige Masaż

766,00 zł
Brutto
Materac wykonany na bazie sprężyn kieszeniowych, które połączone są ze sobą za pomocą specjalnych kieszonek w system, który sprawia, że każda jego część pracuje niezależnie od pozostałych, zapewniając elastyczność punktową materaca.
Rozmiar

Materac Milano 90x200x10 dwustronny 10 cm Wysokość materaca 10 cm

Materac kieszeniowy Prestiż Masaż HyperElastic ma grubość aż 26 cm. Wykonany jest z nowoczesnych i wyjątkowo trwałych sprężyn kieszeniowych, z których każda umieszczona jest w osobnej kieszonce oraz pracuje niezależnie od innych. Technologia wykorzystana w tym modelu polega również na zastosowaniu dwóch warstw masujących z nowoczesnej pianki poliuretanowej HyperElastic, która cechuje się dużą odpornością na odkształcenia.

Jej wyjątkowa elastyczność oraz właściwości masujące sprawiają, że zostają zredukowane punkty napięcia i pobudzone krążenie. W materacu został wykorzystany także specjalny pokrowiec, który zapewnia utrzymanie komfortu cieplnego na optymalnym poziomie. Dzięki temu materac Prestiż Masaż świetnie sprawdza się m.in. w celu profilaktyki odleżyn dla osób długotrwale leżących.

Materac kieszeniowy Prestige Masaż 26 cm HyperElastic

Twardość Góra: H3 twardy

Twardość Dół: H3 twardy

Pokrowiec: Comfort - pikowany

Udzielamy dwuletniej gwarancji

PRODUKT POLSKI

Każda ze sprężyn materaca Prestige Masaż 26 cm HyperElastic umieszczona jest w osobnej kieszonce materiałowej. Dzięki braku połączeń pomiędzy sprężynami, każda z kieszonek może pracować swobodnie i niezależnie od pozostałych.

Takie rozwiązanie konstrukcyjne ma szereg zalet:

- Eliminują efekt uginania się dużej powierzchni materaca pod wpływem wywieranego nacisku punktowego, co jest typowe dla materacy wykonanych z wkładem typu bonell

- Dzięki umieszczeniu każdej sprężyny w osobnej kieszonce, materac idealnie dopasowuje się do kształtu ciała.

- Wkład materacowy tej konstrukcji jest bardzo cichy w użytkowaniu oraz eliminuje efekt fali tzn. zsuwania się osoby lżejszej w kierunku osoby cięższej.

Rdzeń materaca Prestige Masaż 26 cm HyperElastic stanowi formatka 9-strefowa wykonana w technologii Control Cooling, która zapewnia odpowiednią twardość i sprężystość. Materac wykonany z najlepszych dostępnych materiałów. Wyposażony w dolną i górną warstwę masującą o 9 strefach wykonaną z pianki HyperElastic. Warstwa masująca zapewnia wysoki komfort użytkowania, zapobiega odleżynom oraz gwarantuje prawidłową wentylację. Zalecana dla osób ceniących wysoki komfort podczas snu.Całość uzupełnia wysokiej jakości pokrowiec z atestem antypilingowym, pikowany włóknem klimatyzującym. Pokrowiec został wyposażony w zamek błyskawiczny, dzięki czemu można go prać w temp. aż 60°C.

Budowa materaca:

1. Pokrowiec Comfort - pikowany włóknem klimatyzującym, antyalergiczny z atestem antypilingowym (miły w dotyku i łatwy do utrzymania w czystości). Pokrowiec posiada zamek błyskawiczny, dzięki czemu można go prać w temperaturze aż 60°C.

2. Włókno klimatyzujące - zapewnia odpowiednią wentylację oraz reguluje temperaturę ciała.

3. Warstwa masująca 9 stref - wykonana z pianki HyperElastic zapewnia bardzo wysoki komfort użytkownika oraz prawidłowy głęboki sen.

4. Naturalny filc - zastosowana obustronnie warstwa naturalnego białego filcu zwiększa wytrzymałość materaca..

5. Sprężyna kieszeniowa  20cm - wykonana w technologii Control Coolling zapewnia wysoki komfort użytkowania oraz wieloletnią żywotność.

6. Warstwa masująca 9 stref - wykonana z pianki HyperElastic zapewnia bardzo wysoki komfort użytkownika oraz prawidłowy głęboki sen.

Do połączenia poszczególnych warstw materaca użyto naturalnego bezzapachowego kleju wodnego. Klej ten w 80% składa się z naturalnych składników (woda i mleczko z drzewa kauczukowego), co gwarantuje nierozerwalne połączenie elementów (zdecydowanie bardziej wytrzymały od klejów typu HotMelt).

  

Materac 180x200 PRESTIGE Masaż 26cm HyperElastic Marka Inny

HyperElastic

Nowoczesna pianka wykonana w technologi wysokociśnieniowej o wysokiej gęstości. Produkt najwyższej jakości gwarantujący wysoki komfort użytkownika. Z biegiem czasu nie traci swoich właściwości.

Zalety HyperElastic:

- działa kojąco i odprężająco (relaksuje),

- dodaje witalności i energii,

- zwiększa dotlenienie mięśni,

- zwiększa elastyczność mięśni,

- zmniejsza napięcie mięśniowe,

- zmniejsza przewlekły ból pleców


Materac 180x200 PRESTIGE Masaż 26cm HyperElastic Model PRESTIGEMAS180x200

Wybór prawidłowego materaca:

Materac nawierzchniowy 160x200 Topper masujący 8cm Marka Tompol

1. Materac zbyt twardy:

- Zniekształca plecy;

- Nacisk skoncentrowany na dwóch obszarach: ramiona oraz miednica;

- Nieprawidłowe krążenie krwi; 

2. Materac zbyt miękki:

- Zapadanie się ciała;

- Brak prawidłowego podparcia kręgosłupa;

- Powoduje bóle pleców;

 3. Materac dobrze dobrany:

- Idealne podparcie ciała;

- Naturalne wyrównanie kręgosłupa;

- Optymalny rozkład ciśnienia;

- Prawidłowe krążenie krwi.

Materac nawierzchniowy 140x200 Visco Topper 8 cm Szerokość materaca 140 cm

Oferujemy wysokojakościowy produkt klasy PREMIUM wykonany w Polsce z polskich  produktów, o czym świadczą certyfikaty produktów.

Kolory materiałów użytych do produkcji materaca mogą się różnić od tych przedstawionych na zdjęciu.

Kolor nie wpływa na właściwości użytych komponentów.

Materiały użyte do produkcji materacy to różnego rodzaju pianki poliuretanowe, lateksy, visco itp., są to produkty o wysokim współczynniku ściśliwości oraz sprężystości, dlatego jako Producent zastrzegamy sobie prawo do tolerancji ujemnej +/- 2% na szerokości i długości materaca oraz +/- 1cm dla jego wysokości.

Wszystkie materace pakowane są w atestowanej technologii V.P.R. - polega ona na próżniowym sprasowaniu materaca, a następnie jego zwinięciu w rulon na specjalnej rolownicy.

Nasze materace przechodzą rygorystyczne testy, aby zapewnić, że spełniają najwyższe standardy jakości.

Jesteśmy Producentem materacy, produkowanych od podstaw z naszych surowców.

Szukasz innego materaca? Zapraszamy na pozostałe nasze aukcje.

M201000620000800260D
100 Przedmioty
Długość materaca
200
Szerokość materaca
80
Wysokość materaca
26 cm
Budowa materaca
Masujące
Twardość materaca
H3- średnio twardy

Może ci się spodobać również

Rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło