Prestige Kokos 26cm 80 x 200 Materac kieszeniowy

Materac kieszeniowy o grubości 26cm Prestige Kokos

724,00 zł
Brutto

Materac wykonany na bazie sprężyn kieszeniowych, które połączone są ze sobą za pomocą specjalnych kieszonek w system, który sprawia, że każda jego część pracuje niezależnie od pozostałych, zapewniając elastyczność punktową materaca.

Rozmiar

Sprężyny kieszeniowe, na bazie których wykonany jest materac Prestige Kokos, gwarantują jego punktową elastyczność. Niezależna praca sprężyn połączonych ze sobą za pomocą osobnych kieszonek, w których są umieszczone, zapewnia ortopedyczne podparcie kręgosłupa i innych miejsc na ciele, a jednocześnie zmniejszenie punktów nacisku. Jego górna część ma twardość H5 (bardzo twarda), a dolna – H4 (twarda),

Komfort użytkowania, właściwą regenerację, a także zdrowy sen wspomaga wierzchnia warstwa wykonana z nowoczesnej pianki poliuretanowej, która jest odporna na odkształcenia i doskonale dopasowuje się do naturalnego kształtu ciała. Pozwala to utrzymać neutralną pozycję dla kręgosłupa przez całą noc. Całość wzbogacona jest o antybakteryjną matę kokosową, która cechuje się dużą trwałością i sztywnością.

Materac kieszeniowy Prestige Kokos 26 cm

Twardość Góra: H5 bardzo twardy

Twardość Dół: H4 twardy

Pokrowiec: Comfort - pikowany

Udzielamy dwuletniej gwarancji

PRODUKT POLSKI

Każda ze sprężyn materaca Prestige Kokos 26 cm umieszczona jest w osobnej kieszonce materiałowej. Dzięki braku połączeń pomiędzy sprężynami, każda z kieszonek może pracować swobodnie i niezależnie od pozostałych.

Takie rozwiązanie konstrukcyjne ma szereg zalet:

- Eliminują efekt uginania się dużej powierzchni materaca pod wpływem wywieranego nacisku punktowego, co jest typowe dla materacy wykonanych z wkładem typu bonell

- Dzięki umieszczeniu każdej sprężyny w osobnej kieszonce, materac idealnie dopasowuje się do kształtu ciała.

- Wkład materacowy tej konstrukcji jest bardzo cichy w użytkowaniu oraz eliminuje efekt fali tzn. zsuwania się osoby lżejszej w kierunku osoby cięższej.

Rdzeń materaca Prestige Kokos 26 cm stanowi formatka 9-strefowa wykonana w technologii Control Cooling, która zapewnia odpowiednią twardość i sprężystość.

Górna strona materaca została obłożona elastyczną pianką poliuretanową, która zapewnia wysoki komfort użytkownika. Całość uzupełnia wysokiej jakości pokrowiec z atestem antypilingowym, pikowany włóknem klimatyzującym. Pokrowiec został wyposażony w zamek błyskawiczny, dzięki czemu można go prać w temp. aż 60°C.

Budowa materaca:

1. Pokrowiec Comfort - pikowany włóknem klimatyzującym, antyalergiczny z atestem antypilingowym (miły w dotyku i łatwy do utrzymania w czystości). Pokrowiec posiada zamek błyskawiczny, dzięki czemu można go prać w temperaturze aż 60°C.

2. Włókno klimatyzujące - zapewnia odpowiednią wentylację oraz reguluje temperaturę ciała.

3. Elastyczna pianka poliuretanowa T30 - zapewnia długotrwały i wysoki komfort użytkowania.

4. Lateksowa mata kokosowa-  posiada właściwości przeciwgrzybicze i bakteriobójcze. Dodatkowo zwiększa twardość i sztywność. Dzięki zastosowaniu płynnego lateksu mata jest bardzo trwała, elastyczna, nie kruszy się podczas użytkowania.

5. Sprężyna kieszeniowa 20cm - wykonana w technologii Control Coolling zapewnia wysoki komfort użytkowania oraz wieloletnią żywotność.

6. Naturalny filc - zastosowana obustronnie warstwa naturalnego białego filcu zwiększa wytrzymałość materaca.

7. Elastyczna pianka poliuretanowa T30 - zapewnia długotrwały i wysoki komfort użytkowania.

Do połączenia poszczególnych warstw materaca użyto naturalnego bezzapachowego kleju wodnego. Klej ten w 80% składa się z naturalnych składników (woda i mleczko z drzewa kauczukowego), co gwarantuje nierozerwalne połączenie elementów (zdecydowanie bardziej wytrzymały od klejów typu HotMelt).

Wybór prawidłowego materaca:


1. Materac zbyt twardy:

- Zniekształca plecy;

- Nacisk skoncentrowany na dwóch obszarach: ramiona oraz miednica;

- Nieprawidłowe krążenie krwi; 

2. Materac zbyt miękki:

- Zapadanie się ciała;

- Brak prawidłowego podparcia kręgosłupa;

- Powoduje bóle pleców;

 3. Materac dobrze dobrany:

- Idealne podparcie ciała;

- Naturalne wyrównanie kręgosłupa;

- Optymalny rozkład ciśnienia;

- Prawidłowe krążenie krwi.

Oferujemy wysokojakościowy produkt klasy PREMIUM wykonany w Polsce z polskich  produktów, o czym świadczą certyfikaty produktów.

Kolory materiałów użytych do produkcji materaca mogą się różnić od tych przedstawionych na zdjęciu.

Kolor nie wpływa na właściwości użytych komponentów.

Materiały użyte do produkcji materacy to różnego rodzaju pianki poliuretanowe, lateksy, visco itp., są to produkty o wysokim współczynniku ściśliwości oraz sprężystości, dlatego jako Producent zastrzegamy sobie prawo do tolerancji ujemnej +/- 2% na szerokości i długości materaca oraz +/- 1cm dla jego wysokości.

Wszystkie materace pakowane są w atestowanej technologii V.P.R. - polega ona na próżniowym sprasowaniu materaca, a następnie jego zwinięciu w rulon na specjalnej rolownicy.

Nasze materace przechodzą rygorystyczne testy, aby zapewnić, że spełniają najwyższe standardy jakości.

Jesteśmy Producentem materacy, produkowanych od podstaw z naszych surowców.

Szukasz innego materaca? Zapraszamy na pozostałe nasze aukcje.

M201004420000800260D
100 Przedmioty
Długość materaca
200
Szerokość materaca
80
Wysokość materaca
26 cm
Budowa materaca
Z kokosem
Twardość materaca
Góra
Nowy

Może ci się spodobać również

Rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło