Materace premium

Materace premium to propozycja dla naszych najbardziej wymagających Klientów, którzy oczekują od materaca zarówno wyjątkowej estetyki, jak i niepowtarzalnej funkcjonalności. Wszystkie dostępne w ofercie modele wykonujemy z wykorzystaniem najnowszych, autorskich technologii, a także najwyższej jakości komponentów.

Do ich produkcji używamy nowoczesnej pianki termoelastycznej Visco, która cechuje się pamięcią kształtu oraz sprężyn kieszeniowych, które pracują niezależnie od siebie, dzięki czemu gwarantują doskonałe podparcie wszystkich miejsc na ciele. Co więcej, materace premium mają właściwości hipoalergiczne i antybakteryjne, co jest szczególnie korzystne dla osób skłonnych do uczuleń lub mających wrażliwą skórę.

Jakie materace premium znajdziesz w naszej ofercie?

W naszym asortymencie materacy premium znajdziesz modele piankowe, sprężynowe oraz hybrydowe. Oferujemy materace dziecięce, a także dla osób dorosłych – jedno- i dwuosobowe. Poza najwyższej jakości produktami zapewniamy naszym Klientom również profesjonalne doradztwo. Jeśli więc nie jesteś pewien, który model sprawdzi się dla Ciebie najlepiej, zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy podpowiedzą Ci optymalny wybór, który zagwarantuje Ci spokojny, zdrowy sen i odpowiedni odpoczynek w nocy.

Aktywne filtry

Rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło