Wiemy, jak trudno odnaleźć się w gąszczu rozwiązań do sypialni, które gwarantują zdrowy i niczym niezmącony wypoczynek. Ale nasze wieloletnie doświadczenie i wiedza zdobyta przez ten czas sprawiają, że potrafimy zaproponować każdemu - obojętnie jakie ma preferencje i oczekiwania - rozwiązania, które w pełni go zadowolą. 

Od 25 lat produkujemy komponenty niezbędne do stworzenia najlepszych materacy na rynku. Takie, które spotkać można w niemal każdym modelu w Polsce i za granicą.

Nasza wiedza i doświadczenie w tym zakresie pozwoliło nam pójść krok dalej. Sami zaczęliśmy produkować materace i inne rozwiązania do sypialni. Z własnych komponentów i we własnej technologii.

Dlatego jesteśmy w stanie stworzyć takie rozwiązania do sypialni, które zachwycają swoim designem, unikatowymi właściwościami, a wszystko to przy zachowaniu najatrakcyjniejszej ceny na rynku.

Posiadamy najnowocześniejsze technologie tworzenia pianek poliuretanowych, jesteśmy liderem nowoczesnej produkcji sprężyn bonnelowych i kieszeniowych. A wszystko to łączymy w materacach, które spełniają surowe europejskie normy i posiadają atesty wielu instytucji badawczych. 

Projektujemy, produkujemy i sprzedajemy nowoczesne materace, które zapewnią Ci komfort oraz zdrowy i głęboki sen.

Loading...