Materace nawierzchniowe termoelastyczne

Materace nawierzchniowe termoelastyczne, które znajdziesz w naszym sklepie, wykonane są z najwyższej jakości, nowoczesnej pianki o wysokiej gęstości, dzięki czemu nie tracą swoich właściwości podczas użytkowania. Zastosowane w nich dwa poziomy twardości (góra miększa, dół twardszy) sprawiają, że spanie na nich staje się jeszcze bardziej komfortowe, a także zapewnia optymalne podparcie kręgosłupa i pozostałych części ciała. Wśród innych atutów naszych materacy nawierzchniowych z pamięcią warto wymienić:

  • łatwość utrzymania w czystości,
  • możliwość dopasowania do każdej grubości materaca,
  • hipoalergiczne pokrowce.

Co więcej, oferujemy również modele z warstwą masującą Visco, która zapewnia jeszcze większy komfort i doskonałe krążenie krwi podczas spania.

Do czego służą materace nawierzchniowe na łóżko?

Twój główny materac w sypialni stracił swoje pierwotne właściwości, ale nie chcesz go jeszcze wymieniać? A może jest zbyt miękki lub twardy względem Twoich obecnych potrzeb? Materac nawierzchniowy na łóżko, szczególnie w komplecie z wygodną poduszką ortopedyczną, świetnie sprawdzi się w celu poprawy jakości snu. Jest to kilkucentymetrowa mata, która pomoże Ci utrzymać odpowiednią pozycję podczas spania oraz przyczyni się do eliminacji bólu występującego po leżeniu na niewygodnym łóżku.

 

Jest 42 produktów.

Pokazano 1-12 z 42 pozycji

Aktywne filtry

Rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło