Materace nawierzchniowe termoelastyczne

Materace nawierzchniowe termoelastyczne, które znajdziesz w naszym sklepie, wykonane są z najwyższej jakości, nowoczesnej pianki o wysokiej gęstości, dzięki czemu nie tracą swoich właściwości podczas użytkowania. Zastosowane w nich dwa poziomy twardości (góra miększa, dół twardszy) sprawiają, że spanie na nich staje się jeszcze bardziej komfortowe, a także zapewnia optymalne podparcie kręgosłupa i pozostałych części ciała. Wśród innych atutów naszych materacy nawierzchniowych z pamięcią warto wymienić:

  • łatwość utrzymania w czystości,
  • możliwość dopasowania do każdej grubości materaca,
  • hipoalergiczne pokrowce.

Co więcej, oferujemy również modele z warstwą masującą Visco, która zapewnia jeszcze większy komfort i doskonałe krążenie krwi podczas spania.

Do czego służą materace nawierzchniowe na łóżko?

Twój główny materac w sypialni stracił swoje pierwotne właściwości, ale nie chcesz go jeszcze wymieniać? A może jest zbyt miękki lub twardy względem Twoich obecnych potrzeb? Materac nawierzchniowy na łóżko, szczególnie w komplecie z wygodną poduszką ortopedyczną, świetnie sprawdzi się w celu poprawy jakości snu. Jest to kilkucentymetrowa mata, która pomoże Ci utrzymać odpowiednią pozycję podczas spania oraz przyczyni się do eliminacji bólu występującego po leżeniu na niewygodnym łóżku.

Kiedy sprawdzi się materac nawierzchniowy z pianki termoelastycznej?

Zakup materaca nawierzchniowego z pianki termoelastycznej świetnie sprawdza się nie tylko w przypadku, gdy chcesz poprawić właściwości swojego materaca głównego na łóżku. Jest to również doskonałe rozwiązanie w sytuacji, gdy regularnie sypiasz na kanapie i chcesz zapewnić sobie większy komfort w nocy. Tradycyjne sofy, nawet rozkładane i wyposażone w funkcję spania, nie gwarantują bowiem optymalnych warunków – ugniatają się i odkształcają, a także nie są dość elastyczne.

Ponadto mogą być za twarde lub – co gorsza – za miękkie, przez co kręgosłup układa się w nienaturalny sposób, a mięśnie i stawy nie mają szansy na zdrową regenerację. Częsty sen w niewygodnej pozycji i na niedostosowanym do potrzeb podłożu może więc powodować bóle pleców, sztywność mięśni czy karku i uczucie zmęczenia rano. Termoelastyczny materac nawierzchniowy natomiast sprawi, że wszystkie te dolegliwości znikną, a Ty będziesz się idealnie wysypiać każdej nocy.

Materace o dwóch stopniach twardości

Twardość materaca (zarówno głównego, jak i nawierzchniowego) jest najważniejszym aspektem podczas wyboru idealnego modelu i powinna być dostosowana do wagi użytkownika. To od niej zależy bowiem, czy plecy będą miały zapewnione prawidłowe, ortopedyczne podparcie. W naszej ofercie znajdziesz materace o dwóch stopniach twardości, dzięki którym powierzchnia do spania jest jeszcze lepiej przystosowana do wagi poszczególnych części ciała.

Przykładowo posiadamy modele, których górna część ma twardość na poziomie H2, a dolna – H3. Warto zwrócić na to uwagę przy wyborze, ponieważ zbyt twardy materac mógłby powodować zwiększone punkty nacisku i utrudniać krążenie krwi, a zbyt miękki – niezdrowe wyginanie się kręgosłupa w pałąk. Materac o dwóch twardościach natomiast z całą pewnością odpowie nawet najbardziej wymagającym użytkownikom, gwarantując najwyższą wygodę.

 

Jest 42 produktów.

Pokazano 1-12 z 42 pozycji

Aktywne filtry

Rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło