zoom_in

ProMemo Aloe - Materac piankowy z pamięcią - Antybakteryjny

Teraz 20 % taniej
399,00 zł
498.75 zł
Brutto

Model ProMemo Aloe jest połączeniem pianki Visco oraz wysokiej jakości pianki poliuretanowej. Pianka Visco reaguje na temperaturę ciała i idealnie do niego przylega redukując w ten sposób nacisk oraz pobudzając krążenie krwi. Po stosunkowo krótkim czasie powraca do swojej pierwotnej formy.

Rozmiar

Materac złożony jest z pianki HR oraz pianki termoelastycznej Visco.

Pianka Visco idealnie zapobiega dolegliwościom związanym z długotrwałym leżeniem, takim jak odleżyny. Wkład z pianki termoplastycznej daje przede wszystkim uczucie niezwykłego komfortu i miękkości.

Dzięki zastosowaniu, aż 6 cm pianki termoplastycznej Visco absorpcja ciepła jest znacznie większa, dzięki czemu materac lepiej dopasowuje się do ciała. Lepsze dopasowanie równa się wyższemu komfortowi użytkowania, lepszemu krążeniu krwi czego rezultatem jest zdrowszy sen.

Materac posiada pikowany pokrowiec Aloe-Vera o właściwościach antyalergicznych oraz antybakteryjnych. Nasączony jest ekstraktem z liści aloesu, który wspomaga krążenie krwi i jest delikatny dla skóry. Jest też doskonałą ochroną przed rozwojem roztoczy.

Dodatkowo pokrowiec ten regeneruje skórę poprzez stymulację wzrostu nowych komórek i neutralizację zrogowacenie naskórka, oczyszcza ją i zabezpiecza ją przed szkodliwym wpływem środowiska. Wyciąg z aloesu ma właściwości przeciwzapalne i podtrzymuje właściwe pH skóry.

Dzięki swoim właściwościom termicznym materac doskonale przepuszcza powietrze. Idealnie nadaje się do wnętrz dobrze nasłonecznionych gdyż posiada właściwości pochłaniające promienie UV.

Pokrowiec wyposażony jest w zamek błyskawiczny umożliwiający zdjęcie go i wypranie w temperaturze 40°C.

Wysokość materaca 21-22 cm.

Materac o średniej twardości (H3).

2 lata gwarancji.

997 Przedmioty

Może Ci Się Spodobać...