Materace dwuosobowe

Wiemy, że nasi Klienci mają zróżnicowane potrzeby i preferencje, dlatego w ofercie przygotowaliśmy szeroki wybór materacy dwuosobowych. Od wielu lat zajmujemy się produkcją i sprzedażą materacy najwyższej jakości, które tworzymy z największą starannością oraz wykorzystaniem najnowszych technologii. Używamy nowoczesnych sprężyn kieszeniowych, które pracują niezależnie od siebie, zapewniając optymalne podparcie w każdym miejscu powierzchni materaca, na który pada ciężar. Ponadto wykorzystujemy też piankę termoelastyczną, która pod wpływem ciepła ciała dostosowuje się do jego kształtu. Tak ergonomiczne ułożenie zapewnia ulgę od bólu pleców czy szyi oraz sztywności mięśni.

Jak wybrać materac dwuosobowy do spania?

Materac dwuosobowy powinien spełniać potrzeby obu osób, które na nim śpią. Aby jednak udało się znaleźć produkt, który będzie zgodny z oczekiwaniami pary, warto zwrócić uwagę na kilka czynników, takich jak:

  • pokrowiec materaca (najlepsze są hipoalergiczne),
  • komponenty (sprężyny kieszeniowe lub pianka termoelastyczna),
  • grubość,
  • wymiary,
  • dodatkowa wierzchnia warstwa pianki.

W naszym asortymencie znajdziesz mnóstwo modeli do wyboru, zarówno piankowych, jak i sprężynowych. Oferujemy też materace hybrydowe, które łączą w sobie wszystkie najlepsze cechy obu powyższych rodzajów. Jeśli mimo to nie wiesz, jaki materac sprawdzi się dla Was najlepiej, zapraszamy do kontaktu!

Aktywne filtry

Rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło