Materace piankowe

Materace piankowe nie bez powodu zyskują coraz większą popularność wśród użytkowników. Komfort, jaki zapewniają, a także wygodne dopasowanie się do kształtu ciała gwarantują zdrowy, spokojny sen oraz optymalną regenerację. Zależnie od modelu materac piankowy do spania świetnie sprawdzi się dla starszych, jak i młodszych użytkowników, a także osób z różnymi urazami kręgosłupa, bólami szyi czy stawów. W naszej ofercie znajdziesz standardowe materace piankowe, na wymiar, a także materace rozkładane, które są łatwe w przenoszeniu i świetnie sprawdzają się np. jako alternatywa dla łóżka gościnnego.

Jak działa materac piankowy z pamięcią?

Materac piankowy z pamięcią wykonany jest zazwyczaj z dwóch rodzajów najwyższej jakości pianki: Visco oraz poliuretanowej. Dzięki temu jest bardzo sprężysty, a powierzchnia pokryta termoelastyczną warstwą pod wpływem temperatury ciała dopasowuje się do jego kształtu. Takie działanie zapewnia optymalne wsparcie wszystkich miejsc, zmniejszenie punktów nacisku oraz pobudzenie krążenia krwi.

Wybierając konkretny model, pamiętaj, by zwrócić uwagę na jego poziom twardości. Źle dobrany może powodować niewłaściwe podparcie ciała i wykrzywienie kręgosłupa. Chętnie pomożemy Ci znaleźć materac piankowy z pamięcią, który będzie dla Ciebie idealny, dlatego w razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z nami!

 

Jest 56 produktów.

Pokazano 1-12 z 56 pozycji

Aktywne filtry

Rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło