Materace z pamięcią kształtu

Pragniemy wychodzić naprzeciw wysokim wymaganiom naszych Klientów, dlatego przygotowaliśmy ofertę materacy z pamięcią kształtu. Nowoczesna poliuretanowa pianka, z której są one wykonane, ma wiele zalet, spośród których warto wymienić:

  • zapewnianie optymalnej cyrkulacji powietrza,
  • wysoki poziom elastyczności,
  • optymalne podparcie całego ciała,
  • redukcję punktów nacisku.

Pamiętaj jednak, że pianka Visco jest dość miękka, dlatego sprawdzi się dla lżejszych osób. Jeśli szukasz modelu dla kogoś o większej wadze, warto zdecydować się na twardszy materac sprężynowy kieszeniowy z dodatkową warstwą pianki memory w wierzchniej warstwie.

Z czego wykonane są materace kieszeniowe z pamięcią?

W naszym asortymencie znajdziesz zarówno materace kieszeniowe z pamięcią – wyposażone w wygodne sprężyny, jak i modele wyłącznie piankowe. Są one odpowiednio pokryte lub wykonane w całości z nowoczesnej pianki termoelastycznej Visco często nazywanej również pianką memory, która wykazuje efekt pamięci kształtu. Jej ułożenie zmienia się i dopasowuje do kształtu sylwetki pod wpływem oddziałującej na nią temperatury ciała. Takie działanie zapewni Ci niezwykle komfortowy sen, doskonały wypoczynek i mnóstwo energii każdego dnia.

Aktywne filtry

Rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło