Poduszki ortopedyczne

Niewłaściwe ułożenie podczas snu może skutkować bólem szyi, głowy, karku, a nawet całych pleców, a także uczuciem niewyspania i zmęczenia przez cały dzień. Jeśli chcesz zapewnić sobie zdrowo przespane noce, wypróbuj nasze poduszki ortopedyczne. Specjalnie profilowane, wykonane z najlepszej jakości pianki termoelastycznej doskonale dopasowują się do budowy anatomicznej ciała. Pod wpływem temperatury ciała poduszki ortopedyczne dostosowują się do kształtu szyi i głowy. Dzięki temu zmniejszają punkty nacisku i zapewniają idealne podparcie wszystkich najważniejszych miejsc.

Kiedy warto wybrać poduszkę ortopedyczną z pamięcią?

Poduszki ortopedyczne z pamięcią najczęściej wybierane są przez osoby z różnymi dolegliwościami układu kostno-stawowego, takimi jak:

  • bóle karku i szyi,
  • choroby zwyrodnieniowe stawów,
  • urazy kręgosłupa,
  • bóle mięśni.

Warto jednak zdecydować się na nie również w momencie, gdy chcesz zapobiec wystąpieniu tego typu schorzeń. Zdrowy, wygodny, głęboki sen, a jednocześnie optymalna regeneracja potrzebne są każdemu, niezależnie od stanu zdrowia. W związku z tym, jeśli posiadasz wygodny materac piankowy lub sprężynowy, dobierz do niego równie idealną poduszkę ortopedyczną z pamięcią. Jeśli nie wiesz, który model sprawdzi się dla Ciebie najlepiej – zapraszamy do kontaktu!

Aktywne filtry

Rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło