Czy materace zapamiętują kształt sylwetki?

Dodano: comment Komentarz: 0 favorite Trafienie: 533

Materace wykonane są w taki sposób, by zapewniały jak najlepsze podparcie dla całego ciała podczas snu. Dzięki temu mięśnie i stawy odpowiednio się regenerują w nocy, a Ty budzisz się wypoczęty oraz pełen energii każdego ranka. Nowoczesne modele produkowane są z materiałów najwyższej jakości, takich jak sprężyny kieszeniowe oraz pianka termoelastyczna, która zapamiętuje kształt sylwetki. Poznaj jej wszystkie zalety!

Czym jest materac z pamięcią kształtu?

Materac z pamięcią kształtu wykonany jest z nowoczesnej, zaawansowanej technologicznie pianki termoelastycznej. Materiał ten pod wpływem ciepła wytwarzanego przez ciało użytkownika mięknie i dostosowuje się do kształtu sylwetki. Dzięki temu wypełnia wszystkie naturalne krzywizny szyi i kręgosłupa, zapewniając im idealne podparcie podczas snu. Ponadto działanie pianki redukuje punkty nacisku, co dodatkowo pobudza właściwe krążenie krwi.

Co istotne, w ofercie producentów, takich jak my, znajdziesz nie tylko materace piankowe z pamięcią, które są wykonane w całości z najwyższej jakości pianki Visco. Dla osób, które preferują spać na materacach sprężynowych lub mają większą wagę i potrzebują twardszego podłoża, dostępne są również modele kieszeniowe pokryte warstwą pianki memory.

Jakie są zalety spania na materacu zapamiętującym kształt sylwetki?

Odpoczynek na materacu zapamiętującym kształt sylwetki ma wiele zalet i pomaga w zachowaniu odpowiedniej higieny snu. Pianka termoelastyczna:

  • świetnie sprawdza się dla osób cierpiących na problemy z kręgosłupem,
  • pozwala na doskonałą regenerację mięśni i stawów,
  • umożliwia odpoczynek dla całego ciała i umysłu w nocy,
  • poprawia krążenie,
  • jest hipoalergiczna,
  • utrzymuje optymalną temperaturę ciała.

Co więcej, materace wykonane z tego materiału są bardzo trwałe i nie odkształcają się podczas użytkowania, a ponadto są niezwykle proste do utrzymania w czystości. Cechują się dobrą wentylacją, a zdejmowane pokrowce można bez problemu prać w pralce. Dzięki temu z pewnością posłużą Ci przez wiele kolejnych lat.

niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień

Rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło