Materac sprężynowy kieszeniowy wygodny 80x200 90x200 120x200 140x200 160x200 180x200

Materac hybrydowy ze sprężynami kieszeniowymi ProHybrid

1 194,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

nowoczesne-materace.pl Reviews with ekomi-pl.com

Materac wykonany na bazie sprężyn kieszeniowych i pianki termoelastycznej Visco, które połączone są ze sobą za pomocą specjalnych kieszonek w system, który sprawia, że każda jego część pracuje niezależnie od pozostałych, zapewniając elastyczność punktową materaca.

Rozmiar

                                                                                                                                          

Materac hybrydowy ze sprężynami kieszeniowymi ProHybrid

Kosmiczny komfort i wygoda w materacu? Tylko wtedy, gdy składa się on z termoelastycznej pianki VISCO! Tą innowacyjną technologię przeniesiono wprost z NASA do materacy po to, by wypoczynek na nich był wyjątkowy i niepowtarzalny. Tak jak na materacu hybrydowym ze sprężynami kieszeniowymi ProHybrid.

Dla kogo materac hybrydowy ze sprężynami kieszeniowymi ProHybrid?

dla par, zwłaszcza tych o duże różnicy w wadze,

dla osób ze schorzeniami kręgosłupa,

dla osób starszych, których kręgosłup wymaga szczególnego traktowania,

dla ceniących ponad wszystko komfort,

dla śpiących niespokojnym snem i wiercących się,

dla tych, którzy uskarżają się na drętwienie w nocy rąk bądź nóg,

dla alergików.

Budowa materaca hybrydowego ze sprężynami kieszeniowymi ProHybrid

Rdzeniem materaca jest formatka wykonana ze sprężyn kieszeniowych. Każda z nich ugina się pod wpływem obciążenia niezależnie, dopasowując do kształtu ciała śpiącej osoby. Sprężyny dodatkowo są umieszczone w kieszonkach z wytrzymałego materiału i nie są ze sobą połączone. Pracują i uginają się niezależnie od siebie, przez co nawet najbardziej niespokojny sen i wiercenie w łóżku nie wypływa na komfort wypoczynku drugiej osoby.

Cały wkład sprężynowy podzielony jest na 7 poprzecznych stref twardości. Odpowiadają one anatomicznej budowie śpiącego. Każda ze stref inaczej dopasowuje się do poszczególnych części ciała, co sprawia, że kręgosłup przez całą noc jest w linii prostej. Ma to przełożenie na okalające go mięśni, które nie są napięte i w pełni się regenerują, a śpiący budzi się w pełni wypoczęty.

Kolejną warstwą materaca hybrydowego ze sprężynami kieszeniowymi ProHybrid jest pianka poliuretanowa o twardości H3 (średnio twarda). Cechuje się wysoką elastycznością i sprężystością. Ugina się pod wpływem ciężaru ciała i stanowi dla niego doskonałe podparcie. Nieobciążona zaś szybko powraca do swojego pierwotnego kształtu. Jest przewiewna, zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz materaca. Swobodnie krążące powietrze uniemożliwia rozwój roztoczy wewnątrz, a także powoduje, że cała konstrukcja nie przegrzewa się, co ma wpływ na nasz wypoczynek nawet w najbardziej gorące noce.

To, co sprawia, że ProHybrid jest materacem wyjątkowym to termoelastyczna pianka VISCO. Po raz pierwszy zastosowano ją przy projektowaniu foteli dla astronautów NASA w rakietach wystrzeliwanych na orbitę. Pianka VISCO doskonale dopasowuje się do kształtu spoczywającego na niej ciała, reagując na nacisk i temperaturę. Jest bardzo miękka i pochłania wszelkie drgania.

Śpiąc na materacu ProHybrid odnosi się wrażenie spania na miękkiej chmurce. Pod wpływem ciepła i obciążenia, staje się miękka w miejscu kontaktu z ciałem. Reszta jej powierzchni jest twardsza, co sprawia, że śpiąc na niej czujemy, jakbyśmy zapadali się do środka. Pianka zaś sprawia wrażenie otulania nas z każdej strony. Niweluje wszelkie punkty ucisku i sprawia, że w nocy nie drętwieją kończyny. Jest przewiewna i stanowi dla wszelkich alergenów barierę nie do przebicia.

Pokrowiec w materacu hybrydowym ze sprężynami kieszeniowymi ProHybrid

Najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania wymagają najlepszych materiałów. Dlatego pokrowiec Comfort wykonany jest z użyciem włókna klimatyzującego, które wpływa na komfort wypoczynku. Pozwala na regulowanie temperatury i nieprzegrzewanie się ciała śpiącego.

Pokrowiec jest wytrzymały i odporny na pilling i przetarcia. Nie pochłania brzydkich zapachów, a wszyty zamek umożliwia jego zdjęcie. Pokrowiec można prać w pralce w temperaturze 60 stopni Celsjusza.

Dane techniczne materaca ProHybrid

Wysokość: 22 cm

Rodzaj: kieszeniowy, piankowy

Dwustronny: tak

Twardość: H2/H3

Pokrowiec: z włóknem klimatyzującym

Dostępne rozmiary (cm): 80x200; 90x200; 120x200; 140x200; 160x200; 180x200

Czas dostawy: natychmiastowy

Produkt: polski

nowoczesne-materace.pl Reviews with ekomi-pl.com
M201002620000800220D
99 Przedmioty
Długość materaca
200
Szerokość materaca
80
Wysokość materaca
22 cm
Budowa materaca
Sprężyna pocket/ kieszeniowa
Z VISCO
Twardość materaca
H3- średnio twardy
nowoczesne-materace.pl Reviews with ekomi-pl.com

Może ci się spodobać również

Rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło