Materace dziecięce

O komfort w nocy powinno się dbać niezależnie od wieku, dlatego również najmłodsi użytkownicy muszą mieć zapewnione wygodne i zdrowe miejsce do spania. W naszej ofercie znajdziesz materace dziecięce, które znakomicie przystosowane są do potrzeb maluchów, ponieważ:

  • mają właściwości hipoalergiczne,
  • regulują temperaturę ciała,
  • dzięki zdejmowanym pokrowcom są łatwe do utrzymania w czystości,
  • cechują się odpowiednim dla dziecka poziomem twardości.

Co więcej, oferujemy również materace dziecięce kokosowe. Warstwa naturalnej maty z kokosa ma właściwości wzmacniające i usztywniające. Dobre wsparcie dla kręgosłupa podczas snu jest bardzo istotne szczególnie na etapie rozwoju dziecka, by nie doszło do wystąpienia wad postawy.

Materace dziecięce piankowe i sprężynowe

Materac do łóżeczka dziecięcego powinien być wybierany bardzo starannie oraz dopasowany do indywidualnych potrzeb i preferencji. Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom naszych Klientów, w asortymencie przygotowaliśmy materace dziecięce piankowe, a także sprężynowe wykonane z najlepszej jakości komponentów. Materace z pianki termoelastycznej, podobnie jak modele ze sprężynami kieszeniowymi, świetnie dopasowują się do kształtu ciała i zapewniają optymalne podparcie kręgosłupa niezależnie od pozycji, w jakiej Twoje dziecko sypia.

Jest 58 produktów.

Pokazano 1-12 z 58 pozycji

Aktywne filtry

Rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło