Materace dziecięce

O komfort w nocy powinno się dbać niezależnie od wieku, dlatego również najmłodsi użytkownicy muszą mieć zapewnione wygodne i zdrowe miejsce do spania. W naszej ofercie znajdziesz materace dziecięce, które znakomicie przystosowane są do potrzeb maluchów, ponieważ:

  • mają właściwości hipoalergiczne,
  • regulują temperaturę ciała,
  • dzięki zdejmowanym pokrowcom są łatwe do utrzymania w czystości,
  • cechują się odpowiednim dla dziecka poziomem twardości.

Co więcej, oferujemy również materace dziecięce kokosowe. Warstwa naturalnej maty z kokosa ma właściwości wzmacniające i usztywniające. Dobre wsparcie dla kręgosłupa podczas snu jest bardzo istotne szczególnie na etapie rozwoju dziecka, by nie doszło do wystąpienia wad postawy.

Materace dziecięce piankowe i sprężynowe

Materac do łóżeczka dziecięcego powinien być wybierany bardzo starannie oraz dopasowany do indywidualnych potrzeb i preferencji. Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom naszych Klientów, w asortymencie przygotowaliśmy materace dziecięce piankowe, a także sprężynowe wykonane z najlepszej jakości komponentów. Materace z pianki termoelastycznej, podobnie jak modele ze sprężynami kieszeniowymi, świetnie dopasowują się do kształtu ciała i zapewniają optymalne podparcie kręgosłupa niezależnie od pozycji, w jakiej Twoje dziecko sypia.

Rodzaje materaców piankowych dziecięcych

W naszej ofercie przygotowaliśmy szeroki wybór dziecięcych materaców piankowych, dzięki czemu bez trudu zajdziesz wśród nich model idealnie dostosowany do potrzeb Twojego malucha. Dostępne rodzaje różnią się między sobą przede wszystkim wymiarami, więc łatwo dopasujesz je do dziecięcego łóżka.

Ponadto występują one w różnych poziomach twardości – właściwy dobór tego parametru zgodnie z wagą użytkownika gwarantuje wygodny sen i odpowiednie podparcie całego ciała. Ponadto modele z naszego asortymentu różnią się właściwościami oraz rodzajem pokrowca, w jaki są wyposażone.

Materace do łóżeczka dziecięcego

Przy wyborze materaca do łóżeczka dziecięcego duże znaczenie mają oczywiście jego wymiary. Pod uwagę powinieneś wziąć jednak nie tylko długość i szerokość danego modelu, ale też dostosować jego grubość do wysokości stelaża. Dzięki temu Twoje maleństwo będzie miało idealne warunki do spania – materac nie będzie wystawał ponad ramę łóżeczka, a jednocześnie nie będzie zbyt cienki, co mogłoby powodować dyskomfort. Najlepiej w tym celu sprawdzają się oczywiście modele wykonane z wysokiej jakości pianki poliuretanowej.

Materace dziecięce kokosowe – szczegółowa specyfikacja

Materace dziecięce kokosowe – wzbogacone o dodatkową warstwę wykonaną z lateksowej maty kokosowej – cieszą się ogromną popularnością ze względu na swoje właściwości:

  • są trwałe, sztywne i bardzo wytrzymałe,
  • mają działanie antygrzybiczne i bakteriobójcze,
  • są niezwykle elastyczne,
  • gwarantują idealne dopasowanie do kształtu ciała.

Co więcej, wysokiej jakości sprężyny kieszeniowe i elastyczna pianka poliuretanowa, którymi są wypełnione materace dziecięce kokosowe, zamknęliśmy w specjalnym pokrowcu. Jest on pikowany włóknem klimatyzującym, miły w dotyku oraz łatwy do utrzymania w czystości. Wszystko to dla komfortu i wygody najmłodszych użytkowników!

Aktywne filtry

Rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło