Materace hybrydowe

Materace hybrydowe łączą w sobie najlepsze cechy modeli sprężynowych i piankowych. Stanowią bowiem połączenie tych dwóch technologii, co sprawia, że zapewniają najwyższy komfort snu. W ich wnętrzu znajdują się nowoczesne sprężyny kieszeniowe, które pracują niezależnie od siebie, sprawiając, że materac jest niezwykle sprężysty i elastyczny, a także ma optymalną twardość.

Wierzchnia warstwa wysokiej jakości pianki poliuretanowej natomiast sprawia, że materac idealnie dopasowuje się do kształtu ciała i równomiernie podpiera wszystkie jego części. Ergonomiczna pozycja zapewni Ci fantastyczną regenerację, ukoi ból kręgosłupa, a także przyczyni się do zmniejszenia sztywności mięśni.

Dla kogo sprawdzi się materac hybrydowy?

Ze względu na swoje zdrowotne właściwości materace hybrydowe polecane są przede wszystkim osobom, które cierpią na wady postawy, urazy kręgosłupa czy choroby zwyrodnieniowe stawów. Optymalne wsparcie pleców i poprawne ułożenie ciała podczas snu jest wówczas szczególnie istotne. Ponadto materac hybrydowy, podobnie jak materac masujący, może okazać się świetnym wyborem dla osób w podeszłym wieku oraz sportowców, którzy powinni dbać o właściwą regenerację całego organizmu. Niemniej wygodny materac jest doskonałym wyborem dla każdego, komu zależy na zdrowym, spokojnym śnie.

Jest 76 produktów.

Pokazano 1-12 z 76 pozycji

Aktywne filtry

Rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło