Materace sprężynowe kieszeniowe

Materace kieszeniowe to najnowsza generacja materaców sprężynowych, która zapewnia niezwykłą wygodę podczas spania. Są one wypełnione sprężynami, z których każda (w odróżnieniu od sprężyn bonellowych) zamknięta jest osobno w materiałowym woreczku – kieszonce. Taka budowa pozwala na indywidualną pracę sprężyn, niezależnie od siebie, dzięki czemu doskonale reagują one na ciężar w każdym miejscu.

Ich pozycja zmienia się wraz z ułożeniem ciała leżącej na materacu osoby, gwarantując wygodne podparcie i zdrowy sen. Jeśli chcesz zapewnić sobie jeszcze więcej komfortu, wybierz jeden z naszych materaców nawierzchniowych na łóżko, które zapamiętują kształt ciała.

Materace kieszeniowe na wymiar

W ofercie naszego sklepu posiadamy wiele podstawowych rozmiarów materacy sprężynowych kieszeniowych. Ich długość może wynosić od 160 cm do 200 cm, natomiast szerokość od 70 cm do aż 180 cm. Niemniej oferujemy Ci również materace kieszeniowe na wymiar, dzięki czemu z łatwością dopasujemy rozmiar wybranego modelu do Twoich indywidualnych potrzeb. Co więcej, spośród szerokiej gamy materacy sprężynowych łatwo wybierzesz taki, który będzie posiadał optymalną dla Ciebie ilość stref, wierzchniej pianki oraz różnych warstw.

 

Jest 80 produktów.

Pokazano 1-12 z 80 pozycji

Aktywne filtry

Rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło